Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyit fogyaszt kb. egy BKV...

Mennyit fogyaszt kb. egy BKV busz százon? És naponta körülbelül? És milyen gyakran tankolják őket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A Volvo csuklos buszok 60l/100km koruli atlaggal mennek, a regi buszok ennel csak tobbet fogyasztanak...
2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem semmi! Egy 50 éves szovjet Ural katonai teherautó zabál annyit. A Volvoból többet néztem ki. :))
2015. ápr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Varosi korulmenyek, 30m-enkent megallas-ujraindulas-gyorsitas, mindezt 120 utassal? Gondoljuk at az Ural-os peldat meg egyszer...
2015. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is az utolsó által leírtak miatt gondoltam, hogy jó sokat fogyaszthatnak, de azért azt nem, hogy 60-at... mekkora tank kell ezeknek? És mennyit kell tankolniuk? Hányszor töltenek újra naponta?
2015. ápr. 5. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első sorozatban rendelt csuklós Volvo 7700-ak 60-62 liter között fogyasztottak/fogyasztanak , de ez az alulmotorizáltságuknak köszönhető. A régebbi csuklós Ikarusok valamivel ( 1-2 literrel ) kevesebbet esznek, viszont rövidebbek, könnyebbek is és nincs klíma amit szintén a motorról kell hajtani.


Egy ilyen buszban általában 250-300 liter közötti tankot szoktak elrejteni, nem tudom kihúz-e a napot egy tankolással.

2015. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3, Mondjuk egy 20-30 (vagy akár 40) tonnás Ural, erdőn mezőn, hegyen völgyön? Hát nem tudom... :))
2015. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezek a "modern" szeméttelepek 2x annyit zabálnak mint a régi ikarusok szokszoros alkatrészárak mellett. Tényleg megéri lecserélni..
2022. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: ez nettó butaság.
2022. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!