Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Csigás brikettáló gép miért...

Csigás brikettáló gép miért áll le?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék tanácsot olyantól aki rendelkezik csigás brikettlóval... egy 7,5 KW os gépet szereztem (kínai) az alapanyagom keményfaforgács favágóktól, nedvességtartalma 12%. Ami a gondom hogy viszi a gép viszont olyan 1 m kitolt brikett után leáll, (mármint azért mert beszereltem a hőkapcsolót a motor védelme érdekében, nos azt 17 A állítottam be) és ez az ami leállítja a gépet, és meleg is a motor. Esetleg valami tanács? gondoltam hogy a csiga lehet a hibás esetleg állítanom kellene előtolassál, van két gyűrűm amit a csiga végére tehetek és akkor egy 5 mm vagy 10 mm előrébb lenne a csiga... vagy mi lehet a baja miért szív ennyit a motor. Ja és a motort teljesen fel újíttattam mert az le volt égve, jól megcsinálták új tekercsek új csapágyak... a hőfokot 270 fokra állítottam be. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 8. 16:42
 1/1 anonim válasza:
Meglett a hiba?
2017. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!