Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lesz, ha tovább tágul a...

Mi lesz, ha tovább tágul a tér? Meg lehet állítani?

Figyelt kérdés
Én arra tippelek, hogy nem fogják bírni az atomok és még azok is kisebb darabkákra fognak szakadni és minden anyag eltűnik minden emberrel együtt. Nem a saját elméletem hallottam valahol. Mi lesz, ez bekövetkezhet? Ha igen, akkor az életnek SEMMI ÉRTELME.!!!!!! Félek.

2015. jún. 11. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szükséges megállítani. Majd többen férünk el benne.
2015. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát őőő...

Egy biztos, nem a te életedben fog bekövetkezni. Inkább félj valami divatosabb dologtól, mint pl. óriásmeteor vagy szupervulkán esetleg a pólusváltás. Ma ezek a menők.

2015. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért tűnne el minden anyag, ha tágul a tér? Nem hinném, hogy eltűnne. Ha kisebb darabkákra esik szét minden, akkor meg úgy fog kialakulni az élet, tehát megmarad. A mai ember más kérdés.


Ettől nem érdemes félni, ennyiből attól is félhetnél, hogy szívinfarktust kapsz, vagy tüdőembóliát, vagy elüt egy autó, miközben a járdán sétálsz.

2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13,8 milliárd éve tágul és még mindig semmi bajunk. Még szerintem egy 100 évet ki fog bírni, úgyhogy ne nagyon aggódj miatta. Az élet értelmének meg mi köze ehhez?
2015. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es, nem jó a válaszod. 3-as, a gravitáció miatt. 2-es, hát azért ez is probléma.
2015. jún. 11. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért szakadna szét bármi is azért, mert a tér tágul? A benne levő testek nem tágulnak csak a tér.
2015. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is, fogalmunk sincs hogy néz ki a tér,és mi van azon kívül,ha van egyáltalán "széle". Másodszor,emberi aggyal ezek felfoghatatlan dolgok,ezért a kérdésednek nincs értelme.
2015. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van. Ha nem lenne, nem lett volna ősrobbanás. És szerintem könnyen felfogható...
2015. jún. 11. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretem azokat az embereket akik megnéztek egy dokumentum filmet valamit ki vettek belőle és azt tovább fejlesztették és leállnak vitatkozni másokkal :DD
2015. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
Az anyag inkább csak elbomlik, szétesik stabil részecskékre, de el nem tűnik.
2015. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!