Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A megszáradt ragasztó ami egy...

A megszáradt ragasztó ami egy ragasztópisztolyból jön mennyire kemény?

Figyelt kérdés

Kb mint a megszáradt szilikon, vagy keményebb/lágyabb?

Egy minimalista "3d printert" akarok építeni(semmi komolyabbat nem akarok vele építeni, csak házakat a szerkezeteimnek



2015. szept. 7. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jön belőle a megszáradt ragasztó. Csak ha megolvad akkor könnyen kijön.
2015. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, elnézést. A ragasztó ami kijön a ragasztópisztolyból mennyire lesz kemény mikor megszárad
2015. szept. 7. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Keményebb mint a szokásos siloplast, amit tömítésnek használunk. Viszont rugalmas marad. Viszont szerintem nyomtatónak nem igazán jó, mert ha kiköp egy adagot, és elhúzod, mindig szálat fog húzni. Engem kézi ragasztásnál is rohadtul idegesít.
2015. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki tudom fúrni ahol ki kell, azzal nincs baj. Csak attól féltem, hogy túl lágy lesz és szétfolyik
2015. szept. 7. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 1,5-2mm -es pacák nem folynak szét. A nagyobb igen. De attól is függ mennyire meleg.
2015. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kézzel úgy szoktam, h van egy lapos tálca, arra ráteszek egy szilikon sütőalátétet. Azon megrajzolom a ragasztóval a körvonalat. Ha megszárad, forró ragasztóból bele egy paca, és rá egy kifeszített folpack fólia(tudomisén hogy kell írni, az a vékony műanyag fólia amibe anya kaját csomagol). A fóliát ráhúzod valami tálcára h feszes legyen, és rányomod h a paca kitöltse a teret. Ezután ráöntesz egy adag hideg vizet. Kb 5perc kell neki h teljesen lehűljön. (Mérettől függ).


Ha pl egy dobozt akarsz, csinálsz hat ilyen lapot és összeragasztod az éleket

2016. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!