Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol találhatok vegyes egyenlet...

Hol találhatok vegyes egyenletrendszereket középiskolásoknak?

Figyelt kérdés
Nem találtam sem a könyvben, sem a neten olyan feladatokat, ahol olyan egyenletek, egyenlőtlenségek vannak, ahol az egyik egyenlet mondjuk trigonometrikus, a másik exponenciális, vagy logaritmusos. Vagy esetleg olyat, ahol 3 egyenlet vagy egyenlőtlenség van, három ismeretlennel, és mind a három más-más, tehát mondjuk exponenciális-logaritmusos-trigonometrikus. Arra kérnélek titeket, hogy linkeljetek, vagy írjatok nekem ilyen egyenletrendszereket, esetleg egyenlőtlenségeket. Lehetnek nehezek, olyanok, amitől igencsak elgondolkodik az ember, tehát középiskolásoknak emelt szintű, de ne azért legyenek nehezek, mert bazi hosszúak, hanem inkább rövidek legyenek, de annál jobban kelljen törni rajta az embernek a fejét.
2015. nov. 30. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenekre gondolsz?

[link]

Szétnézhetsz itt is:

[link]

például: "G. tanár úr házi feladatai" között.

2015. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam.
2015. nov. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!