Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a különbség a pátrialemez...

Mi a különbség a pátrialemez és a szádlemez között?

Figyelt kérdés

Mire használják őket?


Mik a főbb különbségek a kettő között, és mik a főbb egyezések?


2015. nov. 30. 22:20
 1/7 BringaManó ***** válasza:
Fogalmam sincs, de szerintem az volna a leghatékonyabb, ha ott kérdeznéd meg, ahol olvastad ezt a kettőt (pl. [link] [link] stb.).
2015. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én még tanuló vagyok, nem merem tőlük megkérdezni. Megkérdeznéd tőlük te?
2015. dec. 7. 14:16
 3/7 BringaManó ***** válasza:

Egyrészt nekem gőzöm sincs a témáról (neked nyilván van, ha ilyen kérdést tettél fel),

másrészt – bevallom – engem nem is túlzottan érdekel – (bár már majdnem kezd... :-),

harmadrészt nyugodtan megkérdezheted Te is, nincsen azzal semmi baj, ha tanuló vagy. Csak jelezd előre, hogy "elnézést, nem értek túlzottan a dologhoz, ha van egy perce, legyen kedves segíteni nekem abban, hogy ..."


(Ha több számot is felhívsz, akkor legalább több verziót is meghallgathatsz, annak csak előnye lehet... vagy legalább az egyikük ráér és ért hozzá annyira, hogy értelmes és hasznos választ adjon. :-)

2015. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem érek rá arra, hogy utánajárjak magáncégeknél, hogy ők mit is gyártanak, meg stb, stb. Gondoltam hogy írok nekik egy emailt, de inkább mégsem.
2015. dec. 7. 16:09
 5/7 BringaManó ***** válasza:

xDDD telefonálásról beszéltem, az kevesebb idő lett volna, mint amennyit eddig ezzel a GYK-n töltöttél, LOL vagy


ah, a mai elfoglalt tanuló ifjúság... [besír]

2015. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát telefonálni biztos nem fogok.
2015. dec. 7. 22:14
 7/7 A kérdező kommentje:
mert nincs kedvem.
2015. dec. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!