Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha valakit megölnek, vagy...

Ha valakit megölnek, vagy dúlakodnak vele, akkor mennyi ideig lesz megtalalhato a ham- es versejtek a körme alatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pár napig biztosan, akár egy hétig is, de ez sokmindentől függ.

Miért, mikor öltél meg valakit? :)

2016. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak terveim vannak, h megeroszakolok es megolok vkit, de nem ebben a sorrendben. De miert kerded?? Gyanus vagy te nekem :D
2016. jan. 21. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz megölni valakit? Milyen folyamatok, események vezettek odáig, hogy arra vedd rá magad, hogy megölj valakit?
2016. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nehogy komolyan vedd már, és rám küldd a zsernyákokat!! csak kíváncsiságból kérdeztem, nem érzitek a humort benne?
2016. jan. 21. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
nem.
2016. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint az áldozat körme alatt? Az jóval tovább megmarad, hetek után is. Félreértettem, azt hittem, a te körmöd alatt. (#1 voltam)
2016. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én engem is pont ez érdekelt :D én egy nyomozós műsorban láttam hogy úgy nyomozták le a gyilkost hogy akörme alatt hámsejtek voltak, pont fel akartam tenni ezt a kérdést hogy mégis meddig maradnak ott ezek ha a nyomozás során fel lehet használni
2016. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 biztos te is gyilkos lehetsz, TEK, ez fontosabb lenne, mint a sok terrorista!!! :D ugye, h érdekes kérdés, kár, h tuti választ itt nem valószínű, h kapunk
2016. jan. 21. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megkockáztatom, hogy az előrehaladott bomlási folyamatig is vizsgálhatók ezek a nyomok. De talán még exhumált testek esetén is, de ez már tényleg a körülményektől függ.


Gyorsan hozzáteszem, hogy azért nem ez az egyetlen bizonyító erejű nyom egy erőszakos bűncselekménynél, szóval ha csak erre alapozol, akkor érhetnek meglepetések.


További tipp: próbálj inkább megismerkedni az illetővel és úgy szexuálni vele, hogy ő is beleegyezését adja. Sokkal hagyományosabb és humánusabb módja a nemi igények kielégítésének.

:))

2016. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!