Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valaki aki lézerekben otthon...

Valaki aki lézerekben otthon van tud segíteni?

Figyelt kérdés
Keresnék olyan lézeres távolságmérőt, aminek 0-30 méter a hatótávolsága és arányos analóg jelet szolgáltat, nem drága max. 10 ezer forint. Az analóg jelet amúgy egy Arduino boarddal szeretném feldolgozni. :)

2016. júl. 2. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezd Luke Skywalkert, ő eléggé otthon van lézerek terén.
2016. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme van analógosdit játszani, ha egyszer minden digitális?
2016. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a digitálissal érdemes foglalkozni mert pontosabb és meg van ma már hozzá minden ami kiszolgálja, amire lehet építeni.


Egyébként lehet épp ilyant kapni az Aldiban, de az lagalább 22-30e Ft körül láttam. Pontosan már nem emlékszem.

2016. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Iparban gyakori az ilyen szenzor, sok gyártó csinál ilyet.


[link]


De az ára 100e körül van inkább mint 10e.

És a minimális mérési távolság nem nulla.

2016. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én is csak 100e körül találtam eddig:

[link]

Ez az SF02, ami fényes felületeken is működik és saját vezérlésbe integrálható.

Legalább ha találnék olyat hogy valaki épített már ilyen táv mérőt ami nem ccd-t használ... még nem találtam.

2016. júl. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!