Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy működik ez (a 2017-es)...

Hogy működik ez (a 2017-es) E-felvételinél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Jelenleg egy középszintű angol érettségivel rendelkezek, nyelvvizsgával még nem, és most májusban akarok letenni egy emelt angol érettségit. Nyilván a cél, a 60% fölötti végeredmény, hogy kapjak egy középszintű nyelvvizsgát is.


Jelenleg még nem tudok beírni semmit az E-felvételi/Többletpontok/Nyelvtudást igazoló dokumentum adatai részbe, csak akkor, ha sikerül min. 40%-ra (alapfokú nyelvvizsga jár akkor), vagy ha min. 60%-ra (középfokú nyelvvizsga jár akkor), tehát ha én nem töltök ki semmit február 15. 23:59:59-ig ott, de sikerül letennem min. 40%-ra az angol emelt érettségit, és ugye kapok utána egy alapfokú nyelvvizsgát, akkor azt hogy tudom becsatolni, hogy kapjak érte plusz pontot, ha itt ugye nem jelöltem be (mivel most még nincs, csak remélem, hogy sikerül az érettségi)?


Ha túlbonyolítottam, elnézést :)

Köszönöm előre is!



2017. jan. 24. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezés után még sokáig fel lehet tölteni az eredményeket (valamikor nyáron van a határidő).
2017. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, Július 12, ha minden igaz.


Viszont a Jelentkezésekhez szükséges dokumentumok-okban nincs olyan lehetőség, hogy nyelvvizsga feltöltése (gondolom azért, mert ugye nem adtam meg most felvételinél, hogy xy-ból van nyelvvizsgám, mivel nincs még).

2017. jan. 24. 19:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam a választ a kérdésemre (ha esetleg másnak is felmerült a kérdés):


[link]


Illetve az E-Felvi/Dokumentumok/Súgó részéből egy kis rész:

Amennyiben nincs lehetősége a dokumentumok elektronikus formában való feltöltésére, úgy azok másolát postai úton is benyújthatja - hitelesítő adatlappal történő hitelesítés esetében célszerűen az adatlap mellékleteként: Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190


Köszönöm azért :)

2017. jan. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!