Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi van egy suszternek? A régi...

Mi van egy suszternek? A régi susztereknek és az új cipészeknek, milyen gépek, régen és most?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a téma avatott értője, így csak amiket láttam, arról számolhatok be.


Lyukasztók, árak több fokozatban. Speciális varró szerszámok, (kötőtűk, hurkos tűk, görbe és egyenes varrótűk széles méretválasztékban, lapos, kombinált, kerek és hajlított csőrű fogók, erős - bőr varrására is alkalmas - "bőrvarrógép".

Csiszológép széles dörzsszalaggal, köszörűgép, sámfák, kaptafák, suszterkések, ívkések, sniccer, suszterszorítók, kalapács fém, fa, gumi fejjel, szeg kihúzó, varrócérnák, gumi, bőr ragasztók, illetve formasablonok bő választékban. Gondolom olló (többféle anyag vágására valók) mérőszalag, szabászcenti, tolómérő is akad. Emellett kézi csavarhúzók, motoros csavarhúzógép, újabban láttam endoszkópos kamerát, amivel olyan helyekre is be tud lesni, amit egyébként tükörrel nem mindig látni rendesen.

A mellett erősebb meleg levegős szárítógép/hősugárzó/hőlégfúvó/ipari hajszárító a ragasztások száradásának gyorsítására. Még ipari tűzőgépet is láttam egyszer.

2017. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!