Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Meg tudnátok nekem mondani az...

Meg tudnátok nekem mondani az alap szükségleteket (állatok, pénz, stb. ) egy farmhoz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem. A pénz sajnos állatokra váltható, ezen felül nem lehet tudni, milyen életmódot biztosító "farmot" szeretnél, mennyi pénzt hozzon, vagy az élelmiszer-önellátás a cél, ha igen, hány ember számára, milyen tudások, táj-kompatibilis növény-és állatfajták (ami viszont pénzért vagy beszerezhető, vagy nem) állnak ehhez rendelkezésre, stb. Milyen ingatlan árfekvésű helyen akarod létrehozni (és nem olyan egyszerű, hogy "a legolcsóbb", mert minél drágább helyen létesíted, annál könnyebben találsz a termékeidhez is felvevőpiacot, mondjuk Pest megyében van egy óriási és fizetőképes felvevőpiac a közeledben, de itt a legdrágább a föld és az ingatlan, valamint a táj is a legroncsoltabbak közé tartozik). Szóval túl általános a kérdés, hogy meg lehessen válaszolni.
2017. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!