Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A kérdésem alapján meg tudod...

A kérdésem alapján meg tudod mondani, hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem személy szerint. A leírt szöveg azonban utal a szöveg írójára is. Tehát, az itt leírtak után tudsz-e következtetni arra, hogy én vajon nő vagyok-e vagy férfi? Hány éves lehetek? Stb. Tudom, hogy keveset írtam, de majd kommentálom a válaszokat és az is számít... :-)
2010. máj. 30. 01:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal nő
2010. máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Vajon mi utal erre? Nem árulom el magamat.
2010. máj. 30. 02:00
 3/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is nő vagy, 17-22 körüli. A korodat a smiley alapján gondolom. A fiatalabbak folytok "xD-znek", és nagyrészt nem tudnak helyesen írni.
2010. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Érdekes. Ha megengeditek, még nem árulom el a kilétemet, mert talán jönnek még válaszok.
2010. máj. 30. 02:07
 5/41 anonim ***** válasza:
78%

Viszont második olvasásra egy komoly gondolkodású, kamasz fiúnak tűnsz. :)

Viszont szerintem a kézírás sokkal többet elárul egy egyéniségről. Holnapra kíváncsian várom a "megoldást". :)

2010. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
A kerdes miatt azonnal nore gondolok, megpedig 20-25 kozott. Helyesen irsz, w-k meg <3 nelkul, ebbol gondolom, hogy nem a 15 koruli korosztaly vagy :D
2010. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg "tarisznyarák" vagy. (egyetemista fiú)
2010. máj. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Én is figyelem a válaszokat. Úgy veszem észre, hogy az eddigi válaszolók férfiak. Talán egy lehetett nő.
2010. máj. 30. 02:17
 9/41 A kérdező kommentje:
Ha helyesen írok, akkor ez már azt jelenti, hogy nem lehetek tizenéves. Ez az egyik válaszból szűrhető le.
2010. máj. 30. 02:31
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Egy hosszabb beszélgetés után esetleg, de hogy hány éves arra még úgy is csak tippelni lehet. Nem törvényszerűen ikszdéznek a fiatalok meg írnak helytelenül, meg a többi is teljesen olyan hogy nőre is és férfira is utalhatnak, fiatalra és idősebbre is.

Kiírt ide egy kérdést és az alapján ahogy megfogalmazta senki ne mondja hogy megtudja mondani milyen ember ő. 50-50% minden tipp.

Szal válaszolva: Nem tudom megmondani és a többiek helyett is: "mi se tudjuk":D

2010. máj. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!