Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szinkrongép átmeneti jelensége...

Szinkrongép átmeneti jelenségeihez kapcsolódó soros R-L kör i-re történő megoldását valaki le tudnád vezetni? (csatoltam képet)

Figyelt kérdés

Sajnos a matek részére már nem emlékszem, így nem értem hogy jön ki a mellékelt kép 1. képletéből a 2.


[link]


Valaki le tudná nekem vezetni?



2017. dec. 2. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj. Annyi nem elég, hogy a homogén résznek ( u(t)=0 ) megfelelő megoldás az exponenciálisan csillapodó, a másik megoldás-rész meg a szinuszos hálózat fáziskésését jelképezni? Mert egyébként emlékeim szerint ezt próbafüggvénnyel oldották meg, és ez az egész már olyan távol van tőlem... Vagy keressél rá az állandó együtthatós inhomogén lineáris differenciálegyenlet kifejezésre, szerintem minden mérnöki alapú diffegyenletes matek könyvben a soros LR kör példa benne van.
2017. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!