Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Pszichológiai! Egy könyvet...

Ka.ka.o kérdése:

Pszichológiai! Egy könyvet ajánlanátok a szerelem áttételéről? (a páciens ne legyen szerelmes a pszichológusába)

Figyelt kérdés

Olvastam itt, gyakorikérdéseken, hogy nem ritka dolog, hogy a páciens beleszeret a pszichológusába, de ezt meg lehet oldani, el lehet tüntetni. Azt szeretném megtanulni, hogy hogyan.


Ha valamilyen online is elérhető vagy PDF-ben ingyen letöltető könyvet tudna valaki ajánlani, amiben szerepel ez, nagyon hálás lennék.


Ha esetleg nincs ilyen (mármint nem tudok hozzáférni ingyen), akkor leírnátok itt válaszban, hogy hogyan kell?


(Ha nem áttétel lenne a neve, akkor leírom, hogy erre gondolok: a módszer, amivel a pszichológus eléri, hogy a páciens, aki beleszeretett, ne legyen belé szerelmes)



#módszer #szerelem #pszichológia #páciens #páciens szerelme #szerelem kezelése #páciens szerelmének kezelése #módszer a szerelem gyengítésére #szerelem gyengítése
2018. jan. 2. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A válaszra én is kíváncsi vagyok. Pár hete tettem fel ilyen értelmű kérdést, nem kaptam választ.
2018. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy szakmán belül is speciális terület, a szakmai folyóiratok böngészésével lehet róla írást találni. Aki nem foglalkozik ezzel, nem tud kapásból válaszolni, sok folyóirat több ezer oldalát pedig senki sem fogja átböngészni, még ha van is benne gyakorlata. Ezért nincs válasz.
2018. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Köszi, kedves kettes, a válaszodat. Én valójában nem számítottam arra, h a Kérdező által ennyire specifikusan megfogalmazott témában van magyar nyelvű szakirodalom. Egy "mezei" szerelem-megszüntetéses v -áttolásos irodalmat is használni tudnék.

2018. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

szűzmáriaédesanyám!! Csak reményleni merem, hogy Te a páciens vagy, és nem a pszichológus! Elnézést az offolásért , de mostanában rámjön a hátborzongás, bármely területéről is olvasok a valóságnak.


Egyébként van módszer: találkozáskor két nagy pofont. Az benne a szép, hogy mindegy, ki adja. Mindenképpen hamar megszűnik az ismeretség. Kivéve, ha szado-mazo páros vagytok,mert akkor az isten is egymásnak teremtett. Dehát a gyógyítás már csak ilyen: a legegyszerűbb beavatkozások is járnak némi veszéllyel.

2018. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!