Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az ampermérő hatásos vagy...

Az ampermérő hatásos vagy látszólagos áramot mér?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 17:42
1 2
 11/14 kokomfitty ***** válasza:

Sztrogoffnak


Én pontosan írtam amit leírtam, kellene egy kicsit figyelni

2018. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a tényeket írtam le, az állításaiddal szemben.
2018. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kokomfitty ***** válasza:

Az a baj veletek Sztogoff, hogy úgy tettetek szert valamilyen tudásra, hogy közben elfelejtettetek kérdezni.

Szívesen segíteknék abban, hogy amit én évtizedek alatt megtanultam és nem villanyszerelőként és nem csak ampermérésből abban nagyobb és korrekt legyen a tudásotok.

Esetedben erre úgy látom nincs lehetőség. Az kevés, hogy valaki gyorsan fellapoz válaszokat a netről.

Többbet nem válaszolok, mert itt a kérés, hogy ne offolj.

2018. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Veletek Sztrogoff"? :D

Pedig kár, hogy nem válaszolsz többet, sőt az is kár, hogy utolsó válaszod ez lett, mert így a világ, ha olvassa, marad annál, amit én írtam veled szemben. Hozhattál volna pontosítást válaszodba, hogy melyik kijelentésemmel nem értesz egyet, és hozhattál volna érveket, hogy melyik nem helyes szerinted. Annyival is jobban tudnánk, hogy mi a bánatod - már azon kívül, hogy nem írtál helyénvaló megállapításokat.

A net egyébként neked is sokat tudna segíteni, és ha szerinted én a netet lapozva találom meg a válaszokat, akkor már csak azt nem gondoltad hozzá, hogy az esetben is valószínűbb az, hogy a netnek és nekem van igazunk, nem pedig neked.

Szóval szerinted én villanyszerelő vagyok? :) Te meg? Földrajztanár? De ez ne folytassuk. A hentes és a vulkanológus egyaránt tisztes szakma, ha jól művelik. Tényeket, kedves válaszoló, tényeket!

2018. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!