Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Műszaki ábrázolás, hajtómű...

Műszaki ábrázolás, hajtómű rajzolása adatok alapján?

Figyelt kérdés
Megadott paraméterek alapján kellene hajtóművet rajzolnom, azonban fogalmam sincs, hogy hogyan kellene pontosan kinéznie, mekkorák legyenek a méretek ésatöbbi.. Valaki help?

2018. dec. 4. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

keresgélj

[link]

[link]

2018. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem segítség, nekem teljesen más módon vannak megadva a dolgaim és elhiheted, hogy nem az van, hogy kapásból ide írok, ez már végső elkeseredettség... de köszi, még sosem láttam guglit! -.-
2018. dec. 4. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos, nem tudom, neked "hogy vannak megadva a dolgaid" milyen léptékben kell rajzolni, mekkora papírra, de talán ezeket az órán elmondta a tanár
2018. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen életképtelen vagy. A könyvtárról nem hallottál még?!

Ott vannak tervezői segédletek, tervezői szakkönyvek, kézikönyvek.

De mondok valamit: Ezzek a hozzáállással el is búcsuzhatsz a műszaki területtől, mert nem vagy odavaló.

2018. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $$$$$ válasza:
Godolo van egy minta rajzod vagy látál egy minta rajzot . És nem csak random méreteket japtál egy lapon. Ha azt s etudod hogy néz ki a hajtőmű. Küld be a mereteket meg a rajzot amit kaptál. Én az épületgépészrajzokban vagyok jobban benne mert azt tanulom szakközépben. De azert hátha tudok segíteni....
2018. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a csodálatos 'válaszokat', roppant aranyosak vagytok.

Nem, nem vagyok életképtelen, ez csak egy szörnyű tantárgy, de gondolom itt minden hozzászóló diplomás mérnök.

Már van egy elkészült rajzom, csak az nem jó, és a hibákról akartam beszélni, mert a megadott adatokból én sajnos nem értem mi a gond.

De inkább hagyjuk, tévedtem, mikor azt hittem ez az oldal segítségnyújtásra való.

Ezt is csak a szokásos desz.rvagy hozzáállás hatja át.

Köszipuszi

2018. dec. 4. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
mi nem látjuk a rajzaidat és az adataidat...
2018. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

A kérdésed annyit ér, mint az, hogy nem indul be az autóm, mi baja van?


Ember, tudod, hány féle hajtómű létezik a világon? Mi mindent jelenthet ez a szó?

És mindnek más a felépítése, tervezése, méretezése, alkatrész- és összeállítási rajza...

És ez alapján még azt is elvárnád, hogy itt tanítsa meg valaki mindazt a több évnyi műszaki anyagot, amit egy ilyen tervezéséhez tudni kell.


Nulla információtartalmú kérdésre nulla információtartalmú válasz.


Nem tudom, ki volt az a régi bölcs, talán da Vinci mondta azt, hogy a probléma megoldásában a legfontosabb lépés, hogy a megfelelő kérdést kell tudni feltenni.

Neked most nem sikerült.

2018. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!