Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a legextrémebb dolgok,...

U. Xorter kérdése:

Mik a legextrémebb dolgok, amiket az ember megpróbálhat elképzelni, de sose fog szabad szemmel látni?

Figyelt kérdés

Néhány objektum/jelenség, amire gondolok:

- Tesseract, azaz 4D-s hiperkocka (és nem csak a 3D-s árnyéka)

- Új színek, szagok és ízek

- Fraktálok zoomolása

- 360°-nál szélesebb perspektíva

- Visszafelé folyó idő, szétágazó időfa

- Téridő görbületek és hurkok

Szóval az emberi képzelőerő határaira vagyok kíváncsi. Ti el tudtok képzelni olyan dolgokat, amiket sokan valószínűleg nem? Mik ezek a dolgok?



máj. 22. 21:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
A kérdező
máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Igazmondó fideszes.
máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan gömb, aminek minden oldala homorú kívülről.
máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes nő.
máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Psycho válasza:
45%
Dínók
máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fekete lyuk. Sötét anyag.
máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Fraktálok zoomolása? 40 évvel ezelőtt másról sem szóltak a számítógépes grafikák, mint a Mandelbrot-halmaz különböző részeinek megjelenítéséről. Na jó, valóban nem akarom látni megint, akkor éppen elég volt belőle.
máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A római pápa nyilvános maszturbációja - az orgazmuskészség isteni ajándékának a tiszteletére!
máj. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy először próbáltam valami választ írni, de aztán rájöttem, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme. A te példáid olvasása után, illetve utána még itt van a #3-as válasz, amiről igazából el sem tudom dönteni, hogy poén válasz mint pár másik, vagy komoly.


A baj az, hogy ez a kérdés így ilyen formában nem is arról szól, hogy dolgok, amik valósak és léteznek, csak sosem fogjuk látni, hanem képzeletbeli dolgok, tehát a valódi kérdés az, hogy ki tudja a legnagyobb f*szságot mondani.


Szóval ennyi erővel én meg ide írom, hogy: egy helikopter rotorján pörgő hegedülő majom. Hát ennek sem volt semmi értelme...


Lehetett volna pedig értelmes kérdés, ha olyan irányba viszed, hogy dolgok, amikre kíváncsiak vagyunk és látni szeretnénk, de fizikai okokból nem lehetséges. Például egy pulzár, vagy mi van egy fekete lyuk eseményhorizontján túl, ilyesmi. De így, hogy csak maximális hülyeségre megy ki az egész... így nem tudom mi a célja a kérdésnek.

máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Ja és ráadásul így még a kategória is szar. Menjen ezóba, vagy humorba, vagy nem tudom. De hogy a tudományhoz semmi köze, az biztos.
máj. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!