Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ha azt tanácsolnátok az...

Ha azt tanácsolnátok az adatlap tulajdonosának, hogy inkább egy helyesírási szabályzatot olvasson, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan reagálnátok a helyében?
2011. márc. 15. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg úgy, hogy törődj a magad dolgával és ne olvasd az adatlapot, ha nem tetszik. Nem szeretik az emberek, ha a hiányosságaikra felhívják a figyelmet, különösen akkor, ha még igaza is van a kritikusnak.
2011. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az ember szerintem bármire őrjöngéssel reagálna.

Elég ilyen jellegű filmet nézhetett ahhoz, hogy tudja, mi a dolga.

2011. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt megnézném újra, hogy mit írtam rosszul, másrészt a hibák számától és jellegétől, valamint a kioktatás erősségétől függően a következők valamelyikét válaszolnám:

Mintha te sohasem hibáznál.

Diszlexiás vagyok.

2011. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az adatlap tulajdonosa szavazott az én adatalapomra, és normális esetben vissza is szoktam szavazni ilyenkor.Szóval visszaszavaztam volna, annak ellenére, hogy nem szeretem a mangákat, viszont egy ilyen szintű helyesírást nem tudtam szó nélkül hagyni.


Talán kicsit durva volt, hogy azt írtam neki, hogy olvasson inkább helyesírási szabályzatot a sok manga helyett, mert erre azt írta, hogy köszöni, hogy ilyen szépeket írtam,és reméli, hogy egy másik életemben én fogok így írni.


Utána meg is írtam neki, hogy persze én is szoktam hibázni, nem akartam durva lenni, és ez csak egy egyszerű tanács akart lenni a részemről, hogy kicsit jobban figyeljen oda a helyesírásra, mert talán a suliban is jobban díjazná a nyelvtantanár, meg többen is szavaznának az adatlapjára. Sőt én is szavazok rá, ha kijavítja, hogy etszer, elüsztek, tutták és a többi dolgot.


Erre meg azt írta, hogy nem kell neki a szavazatom,hogy nem érdekli a véleményem és akinek nem tetszik azt le... magasról.


Viszont most azért is szavaztam rá, hadd örüljön :-)

2011. márc. 15. 17:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Na tessék, most látom, hogy én is elgépeltem pár dolgot:-)
2011. márc. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!