Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Megfigyeltétek már, hogy a...

Megfigyeltétek már, hogy a természetfeletti dolgokba vetett hit, és a helyesírás fordítottan arányos?

Figyelt kérdés
Tallózok ezen az oldalon néha, és fura dolgokra leszek figyelmes. Ilyen például a fent elővezetett kérdésem. Vagy csak én látom így?
2013. márc. 15. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

én az mszp szavazótáborával vagyok így, az intelligenciával fordítottan arányosak :D

de abban is van valami amit írtál !

2013. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem figyeltem meg ilyesmit, pedig nyelvi zelóta vagyok. Bár jellemzően csak ezt a kategóriát olvasom, a többit csak néha, tehát kevés az információm. De hogy nincs összefüggés a két dolog között, az teljesen biztos.


Megjegyzés: Az "és" szó elé felsoroláskor nem teszünk vesszőt.


Az 1. válaszolónak pedig javaslom, nézzen be a kuruczinfóra vagy bármelyik másik (szélső)jobboldali weboldalra, ha van hozzá gyomra, aztán próbálja meg nem elsírni magát azon, hogyan tiporják sárba a magyar nyelv helyesírási szabályait a "nagymagyarok"...

2013. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt az "és-dolgot" elnéztem. Mentségemre legyen mondva, hogy a kérdés másképpen szólt volna, csak töröltem a végét, és így fejeztem be.
2013. márc. 16. 10:42
 4/17 mustafa33 ***** válasza:
100%
Tuti nem igaz. Én má csak tudom. ☺
2013. márc. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mustafa33 ***** válasza:
100%
Ja, és (☻) ezek szerint a kérdező is tudja. ☺
2013. márc. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Jól van, látom, működik a GYK-n megszokott rendszer: ellenérvek nincsenek, csak piros pacsik. :P


Akkor írok még két mondatot az újabb élmény érdekében:

1. Az IQ és az indokolatlan pirospacsizás fordítottan arányos.

2. Az első válaszoló két mondatában öt darab helyesírási hiba van.


Na, hajrá, katt. :D

2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok, soroljad a hibákat professzor úr!
2013. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Azért annyit hozzátennék, hogy az mszp nevét soha nem fogom nagy betűkkel írni. A mondatot sem fogom a kedvedért nagy betűvel kezdeni egy ilyen gyenge színvonallal rendelkező fórumon. Egyéb hiba? Szóköz a felkiáltójel után?

Örülnél Te ha ennyi hibát követnének el GYK-n, mint én, valld be, kedves barátom :-)

2013. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

* Te,

mielőtt megszólalsz.


ja és nyugodtan le lehet pontozni, úgysem foglalkozom vele.

2013. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mustafa33 ***** válasza:

Shalom, Berta.

Mi az, hogy ellenérvek nincsenek? szerénységem talán nem ellenérv? A helyesírást nem tudom, a természet feletti dolgokban nem hiszek. ☺

2013. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!