Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Irodalomból két fogalmazást...

Yep kérdése:

Irodalomból két fogalmazást kell írni ezekkel a címekkel:A nagykárolyi bál (petőfi és szendrey j. megismerkedése) A reform korban éltem (valakinek a szerepébe bújni aki a reform korban élt) Van valami ötlet hogy mit is írjak bele?

Figyelt kérdés
sehol se találok olyan jó infót és fogalmazásból se vagyok olyan jó:/

2014. márc. 3. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugye fogalmazást azért kell megírni, hogy jobb legyél. A helyesírásod is fejlődne, volna neki hova, kezdve mindjárt a tulajdonnevek helyesírásával.


A sehol se találokinfót az kb a nettó hazugság. Nyilvánvslóan arra gondolsz, hogy sehol se KERESTÉL infót, így nem csoda, ha nem találtál.


A történelmi írásoknak nyilván a legnehezebb része a kutatás, amit szeretnél megúszni. De ahhoz nem kell fogalmazózseninek lenni, hogy elolvass pár wiki oldalt.


Szóval első ötlet: becsukod a facebookot, kinyitod a wikit.

Második ötlet: olvasol, jegyzetelsz.

Harmadik ötlet: megírod.


Alternatív ötlet: Valakit megbízol. De az illető nem fogja ingyen megcsinálni. Fogalmazésonként 10000 forintért én is megcsinálom.

2014. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!