Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ki mondja valaki nekem, hogy...

Ki mondja valaki nekem, hogy mi lehet ide írva? Kép.

Figyelt kérdés

[link]

Egy rézkarcon van rajta amin:Semmelweis Ignác található

1865 utáni.

A kép állapotát tekintően és helyét olyan régre tehető vissza ami 1800 kezdődő év!

Nincs arra utaló jel hogy újabb lenne.

Megfolyt üveg, megsárgult érintésre porló lap, rozsdás kovácsolt akasztó, Kovácsolt szeg a keretben, Korhadt keret, és a kép ráéget az üvegre!

Az 1876-os árvíz után épült gát a városban! És ezen árvíz nyomai látszanak még a az akkori vízszint a falon lévő kép magasságával is megegyezik!

Azért írtam le ennyit, mert támpontot adhat a készítőjéről. De tévedhetek én is nem vagyok műértő.


Az is lehet hogy 5 éve nyomtatták és beázott a tető a keret meg kínai! Szóval bármi lehetséges! De a szemtanúk szerint 30 éve tuti a falon van és nem beszélve a porról!

Megy majd műértőhöz csak nem akarom hogy átverjenek mert volt már hogy Wesselényit 5000-ért adtam el!



2015. ápr. 11. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintek Boldogfai
2015. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt a vége, Boldogfai Farkas
2015. ápr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van lehet hogy az!
2015. ápr. 11. 11:12
 4/4 anonim válasza:
Boldogfalvi Tibor
2015. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!