Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ki jelentkezett a debreceni...

Ki jelentkezett a debreceni Lia Iskola - Vendéglátó v. idegenforgalmi szakmenedzser képzés 2010-2012-es évfolyamára?

Figyelt kérdés

Várom azok véleményeit is, akik ezekre a szakokra jártak!

Ha nem tanulok nyelvet az iskolában, akkor is kell fizetnem?

Nyelvvizsga nélkül megkaphatom az adott képesítést?


2010. ápr. 27. 17:35
 1/3 anonim válasza:
SENKI
2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Mennyibe kerül a nyelvoktatás? Kötelező-e igénybe venni? Amennyiben az emelt szintű protokoll ügyintéző, az utazásügyintéző, valamint az idegenvezető szakot választod, és még nem rendelkezel nyelvvizsgával, akkor az idegen nyelv tanulása kötelező. A többi szakon választható. A nyelvtanulás 190 000 forintba kerül egy tanévre."


[link]


Gondolom akkor nem.


Tudsz valamit arról hogy mennyi tankönyv van és milyen kiadásokkal jár a két év, mert nekem jól jönne a családi pótlék az egyetem mellett. És találtam is egy képzést ami jól jönne, mert találtam olyan álláshirdetést.

2010. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit róla, már egy ideje nem is érdeklődöm, mert a Discimusba fogok járni szeptembertől.
2010. júl. 31. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!