Az igaz,hogy az ókorban szinte mindenki biszexuális volt?

Figyelt kérdés
Elvileg Nagy Sándor is biszex volt,nem?

2020. szept. 14. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Háborúban voltál katona? Vagy békeidőben játszottál katonásat a kis haverjaiddal? A kettő nagyon nem ugyanaz. A személyes tapasztalat pedig ugye nem reprezentatív
2020. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem reprezentatív? 1200-an voltunk, a szomszéd laktanyával együtt 3300 sorkatna volt a helyőrségben. Figyelj, ott nem voltak nagy titkok! Attól, hogy állandóan össze voltunk zárva,-én 2 eltávozást kaptam a másfél év alatt-nem kefélgettük egymást, és ezen adott esetben egy háború, semmit nem változtatott volna. Ez csak a te fantáziád, hidd már el!
2020. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
1200+3300 ember semmi ahhoz képest hogy a történelem során hányan vettek részt háborúkban. A háború nagyon is változtat a helyzeten, nem tudod meddig élsz, ki hal meg legközelebb, látod-e még a családodat. Az hogy ti ott katonásdit játszotok az köszönőviszonyban sincs pl egy világháború frontjával
2020. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedd még figyelembe azt is, hogy ha az egész társadalom megértő, senki sem ítél el téged, és nem is úgy nevelnek, hogy ez elítélendő lenne, akkor hogyan viselkednél.
2020. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Wadmalac ***** válasza:
63%

Szerintem nincs az a hosszúságú összezártság vagy körülmény, ami azonos neműek közti szexet eredményeznek biszexuális hajlandóság nélkül. Esetlegesen addig az a személy sem tud az ilyen hajlamáról.


Amúgy még az ókorban, annak vége felé indultak terjedésnek azok a vallások, amelyek aztán évszázadok alatt terítették homofób tabuikkal a világ jelentős részét.

Ebben az iszlám és a kereszténység a fő hunyó.

2020. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szinte mindenki azért nem szerintem, de voltak páran. :D

Nagy Sándor. ❤️❤️ Bocsi. 😂

2020. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért lett volna szinte mindenki biszexuális? Mert pár emberről feltételezik, vagy bizonyosan tudható? Koronként változó, 3-5 % közötti arányban fordul elő homoszexualitás a teljes népességben. Biszex ennél több, akár 20 % is lehet, de mindenképpen jelentős többégben vannak a heterók, már évezredek óta.
2020. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem változik koronként.

10% fix, atomstabil az emberi fajban.

Más fajoknál más, de ott is fix.

2020. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!