Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy pár hét alatt elolvassak többezer oldal szépirodalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Magyar-történelem szakos tanáe vagyok. Ma kaptuk meg az egyik vizsgábkra a listát, hogy miből kell készüni. Félreértés ne essék, imádok olvasni, de idén nem a legizgalmasabb magyar irodalmi alkotások kerültek terítékre. Ezen kívül a töri szakos vizsgáim iszonyatosan nehezek, sok készülést igényelnek és mellette dolgozom is + 24 hetes kismama vagyok.



2020. nov. 29. 14:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
Esetleg rövidített változatok?
2020. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kapkodva fogalmaztam. Magyar-történelem szakos tanárnak készülök.
2020. nov. 29. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
És az Olimpiára is készülsz közben, ugye? Hát ez így nem fog menni.
2020. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, nekem is eszembe jutott, de szóbeli vizsga lesz és a tanár külön kiemelte, hogy ismeri a rövidített változatokat, semmi értelme trükközni.
2020. nov. 29. 14:16
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 szerintem meg menni fog, ha megtalálom a módját :) Csak még nem találtam ki.
2020. nov. 29. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vezetés közben halgatok hangos könyveket. Utazás közben, vagy ha szerencséd van munka közbe is halgathatod.
2020. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Munka közben sajnos nem tudok, mert nyelviskolában vagyok óraadó. Vezetni aem vezetek sokat :(
2020. nov. 29. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass hangoskönyvet, amikor gondolkodást nem igénylő dolgokat végzel. Házimunka, fürdés, lefekvés előtt ne tévézz, hanem olvass, stb.
2020. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben, igyekszem megszerezni őket hangoskönyvben :)

Illyés Gyula Puszták népét már olvastam, nem a legizgalmasabb szociográfia, de legalább azt az egyet ismertem. Nem vészes, nyolc könyvről van szó

2020. nov. 29. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi a többi?


A puszták népe az egyik legjobb könyv, ebben a témában nem is nagyon van egyéb irodalom. Az más kérdés, hogy senkit nem érdekel a téma.

2020. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!