Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egyetemisták, hogyan puskáztat...

Egyetemisták, hogyan puskáztatok online szóbeli vizsgán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem áll szándékomban puskázni, de lesz valószínűleg 2db tétel, amire ma már nem fog időm jutni.



2021. jan. 2. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A körülményektől függ: mit vihetsz be, hova ülsz, stb.
2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mit vihetek be online vizsgára?
2021. jan. 2. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ragaszd ki a tételek vázlatát a monitorra, de ügyelj, hogy jól látható betűkkel írj!
2021. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiragasztottam a tételeket a monitor mögé a falra. Pár magolós anyagból így vizsgáztam (kettő tárgyból legalább), egyszerűen szó szerint kellett visszaböfögni a tételeket, beseggelni meg nem láttam értelmét, hogy aztán utána rögtön el is felejtsem... :D
2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Amiből lesz felkészülési idő ott tervezek puskázni, hogy ne maradjon ki semmi a jegyzetből, valószínűleg telefonból.

Felkészülési idő nélküli szóbelin meg a laptop keretére ragasztok majd emlékeztetőket, képeket.

2021. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül jó tételt húztam, ötösre vizsgáztam, nem volt szükség puskára :) de köszönöm a tippeket
2021. jan. 4. 12:27
 7/7 anonim válasza:
100%
Gratulálok, de azért leírom hatha kell valakinek még a későbbiekben pár ötlet. Ha szóbeli akkor nincs ötletem, hiszen idén nekem egy szóbeli online vizsgám sem volt és oda azért talán fixen meg is kellene tanulni, de a monitor mögé felragasztgatni falra, szekrenyre a puskát sem rossz ötlet vagy akar csak kulcsszavakat hogy eszedbe jusson amit mondanod kell még. Írásbelinél amikor a gépen kell kitölteni akár beírós akár tesztes én vagy a monitor szélére ragasztottam ki a puskákat( kicsi ott a hely ugye tehát tényleg csak azt ami nagyon nem ment) vagy pedig a ppt- ket alatta megnyitogattam, ilyenkor célszerű ismerni a ppt- ket, minimálisan átnézni az anyagot mert nem biztos lesz annyi idő hogy keresgelj. Ahol meg lapra kellett írni és azt be fotózni azt egy az egyben telefonról kipuskáztam mint szerintem az összes szaktàrsam 😄
2021. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!