Vitéz nagybányai Horthy Miklós vajon mennyit káromkodott?

Figyelt kérdés
Köztudomású, hogy a Kormányzó úr tengerész volt, és a tengerészek bizony sokat káromkodnak. Ám ugyanakkor nemes volt és úriember, ráadásul Magyarország Kormányzója, és hogy nézne már ki, ha a Kormányzó csúnyán beszél. Vajon mondta néha, hogy bazmeg?

2021. febr. 6. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem volt annyi esze, hogy beszélgetés közben nem állt vajon...
2021. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ő volt a csúnya szavak géniusza.A legtöbb csúnya kifejezés tőle származik,ő találta ki őket.
2021. febr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs az a magyar ember, és nem is volt, aki legalább bizalmasabb körökben, ha nem is mindig, de olykor-olykor egy keveset ne káromkodna. Bár ez nem csak a magyarokra igaz, hanem úgy kb. minden nemzetre.
2021. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem nézed ki Horthyból, hogy egy hatalmas sárkány volt tetoválva rá, ami az egész karját befedte. Ez miatt kormányzóként soha nem engedte, hogy kevés öltözetben fotózzák, télen-nyáron egyenruhát viselt. De van egy-két időskori lesifotó róla, amin látszik a tetoválás.
2021. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, ezt konkrétan tudom, meg a képet is ismerem, amelyiken a kenderesi villa medencéjéből mászik ki. :)
2021. febr. 9. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Ezt a kérdést meg hogy találtad ki?😂😂

Egyébként elgondolkodtató, de szerintem Horthy-ban volt annyi méltóság, hogy kormányzó létére ne káromkodjon mint egy kocsis. De nem tudom lehet, hogy káromkodott…😂

2021. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem az országgyűlés előtt, de jó eséllyel még ő is mondott néha cifrákat.
2021. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!