Az igazi meg nem értett zsenit az különbözteti meg a megnemértett zseni szerepében pózolni akarótól, hogy az igazi nem hangoztatja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 18:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a meg nem értett zseni nem is érti hogy nem értik meg, ők máshogy látják a dolgokat.
2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az utókor tudja eldönteni. (Ha megértett zseni lenne, akkor lehetne véleményt mondani.)
2021. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A zsenialitás különbözteti meg.

A pózolni akaró csak egy ócska ripacs, aki többnek akar látszani a valódi énjénél. A zseninek nincs szüksége pózokra, neki ott van az a zsenialitás, ami a ripacsnak nincs meg.

A kettőt bizony néha elég nehéz megkülönböztetni egymástól.

2021. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a "meg nem ertett zseni" kifejezest nem zsenikre szoktak hasznalni, sot, epp ellenkezoleg.
2021. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit paradox ez a dolog, elvégre ha a "nemzseni" el tudja játszani a zsenit, akkor ő maga a szerepjátszásban zseni.

Alapvetően pedig van az a mondás, hogy a tudás szerénnyé tesz. Ebből kiindulva igen; akinek nagy a tudása, az nem dicsekszik vele.

2021. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi meg nem értett zsenit az különbözteti meg a megnemértett zseni szerepében pózolni akarótól, hogy az igazi nem hangoztatja?


Az igazi meg nem értett zseni is hangoztatja, hogy ő különbözik az átlagtól, hogy sokkal nagyszerűbb az emberiség maradék tagjánál, de kijelentéseit hangos röhögéssel és elutasítással fogadják, emiatt a megnem értett zseni magányos.


Aki méltatlanul hangoztatja magáról, hogy ő egy meg nem értett zseni, csak azért teszi, hogy feldobja a társaságot (ó, én milyen zseni vagyok), de a kijelentését sem ő, sem a társaság nem veszi komolyan, és a kijelentés után mehet tovább a szórakozás .

2021. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaim, ismerőseim gyakran mondogatják nekem, hogy egy zseni vagyok, de én nem tartom magam annak. Minél többet tudok, annál biztosabb vagyok abban, hogy milyen jelentéktelen a tudásom. Gyakran az az érzésem, hogy az emberek sokkal többet gondolnak rólam, mint amennyi valójában vagyok, és ez sokkal kényelmetlenebb mint megnem értett zseninek lenni.
2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Molyember ***** válasza:
100%
Abban különböznek, hogy az igazi meg nem értett zseninek igaza van.
2021. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!