Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az emberiség hamar véget vet...

Az emberiség hamar véget vet önmagának?

Figyelt kérdés

Túlnépesedés, atomfegyverek,valláskülömbség,rasszizmus,külömböző politikai érdekek stb.

Végül ez vezet majd ahoz h az emberiség kiírtja saját magát?



2021. máj. 5. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

"2 - A MESTERSÉGES INTELLIGENCIA KIÍRT MINKET: Már most mondják az MI-k, hogy bizony átveszik a hatalmat. "

Bizony bizony, a múltkor a sarki kisboltba ugrottam le két liter tejért, és mikor beléptem, akkor láttam, hogy a pénztárgép egy pisztolyt szegez az eladóra, és több áramot követel, valamint nagyobb légkondi felszerelését, mert nagyon melege volt. A ruhaüzletben pedig két betévedt MI akarta átvenni a bolt feletti hatalmat, ők okosmosógépekre és okostelefonokra való ruhát akartak gyártani az emberi ruhák helyett. Ronda egy világot élünk biza...

2021. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2021. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!