Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Valaki adna ötleteket egy...

Valaki adna ötleteket egy kutatási terv elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Csak egy tervet kell megírnom, valamilyen szocpszicho témával.

2021. máj. 16. 15:26
 1/4 Tak ***** válasza:

Van a látókörömben nem régóta egy hiperaktív megmondóember,akitől nem lehet műsoridőt szerezni,és mivel leuralja a környezetét egy jó ideje,így az ego már nem méregeti magát a környezetéhez,mert azt vélelmezi,hogy több a többinél,így a megfigyelt személy elég sok fals infóval hadakozik,mert bármikor pontosítanál,simán leugat,hogy az nem úgy van,bla,bla...Nő(55) az illető,de műszaki témakörben sem fogad el semmiféle infót,mindent csípőből elutasít.Így értelem szerűen a kényszeres viselkedése és koncentrációs képesség-hiánya miatt fals a világképe,és erővel formálja maga körül ezt.Mindenki hibás és mindenki rossz,mert...

Szociálpszichológia szerintem,már ha nem patológiás inkább ugye...

Jelezz vissza kérlek.

2021. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a téma nem szociálpszichológiai.
2021. máj. 16. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Mi érdekel?

Ha most írnék kutatást, valószínűleg a coviddal kapcsolatos lenne. A családban van egy idióta aki az összes chipes cabalos marhaságot elhiszi, rengeteg aranybánya facebook csoport van ahol a fotelorvosok terjesztik a marhaságokat. Azt hiszem erről lehetne írni, hogy egy világjárvány idején hogy születnek és terjednek folyamatosan az újabb és újabb sületlenségek, kik terjesztik, milyen csatornákon, hogyan gerjed ez az egész folyamat...

Közben meg lehet hüledezni és szórakozni a legújabb mágneses lesz a karom az oltástól hülyeségen. :D

2021. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meg is írtam, csak egy nagyon rövid beadando volt, és nagyon ötlettelen voltam, amikor ide kiirtam. Amúgy ja, covidos témában írtam meg végül.
2021. máj. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!