Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Sztoikusok! Mi volt a legextré...

Sztoikusok! Mi volt a legextrémebb vagy éppen legviccesebb gyakorlat, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja elkezdtem a sztoicizmussal foglalkozni és csinálok időnként voluntary discomfort és shame attack gyakorlatokat. Valaki más is szokott ilyeneket csinálni?
2022. nov. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorira irkálok válaszokat idióta kérdésekre.
2022. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasznosabban is eltölthetnéd az idődet. Rövid ez az élet!
2022. nov. 1. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Volt kinek megszólalni!
2022. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, szia. :)
2022. nov. 1. 18:28
 5/5 anonim válasza:
100%

Volt egy korszakom, amikor faltam a sztoikus irodalmat és át is ültettem a gyakorlatba. Húú, rengeteget csináltam. Jeges fürdőztem, lefutottam a maratont, holland nyelvvizsgát csináltam fél év alatt, aludtam kemény padlón, csináltam egy csomó deszenzitizációs gyakorlatot is, hogy megtanuljam hogyan hagyjam teljesen figyelmen kívül az emberek ítéletét (ezek marha szórakoztatóak voltak), bungee jumpingoztam és egy hétig csak kenyeret ettem és vizet ittam.


Írjál privátot, hogyha gondolod.

2022. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!