Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Vállalati pszichopatákkal...

Vállalati pszichopatákkal szemben (corporate psychopaths) nagyon nehéz vitákat megnyerni?

Figyelt kérdés

Mivel higgadtabbak és szabályok nélkül játszanak?

Ezért haladnak jobban a vállalati ranglétrán felfele?


2022. dec. 9. 15:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10


Magadra ismertél? Szimatolod a gyengeségem? Mi a következő lépés? Lejáratás, karaktergyilkosság, gaslighting?


Látod, eléggé napirenden vagyok veletek.

2022. dec. 9. 19:40
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Se pszichopata nem vagyok, se nem dolgozom vállalatnál, szóval nagyon nem vagy képben...
2022. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12


Hm, akkor nem értem mi motivációd itt kötözködni. Unatkozol?

2022. dec. 9. 19:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért támadnak mert már unalmas



Ha pl egy laposföldest támadok az sem azért van mert háttérhatalmi elit vagyok hanem azért mert fizikailag fáj

2022. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez olyan, mint a légy a szobában. Igazából elfér, mert hát mekkora is a légy meg mekkroa is a szoba, tehát útban nincs. De valahogy mégis mindig észreveszed, hogy ott van. Vagy leszáll rád és birizgál, ahogy mászkál rajtad, vagy belerepül az arcodba, vagy éppen arra, amit figyelnél (könyv, tv-képernyő, stb.). Szóval egy idő után elunja az ember, és valamit tenni akar, hogy megszűnjön a zavaró tényező. Na ezeknek a tenni akarásoknak az eredményei azok a hozzászólások, amiket kvázi fölöslegesen kapsz az egyébként abszolút felesleges kérdéseidre.
2022. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert feleslegesek, unlamasak, és mert még provokátornak is gyenge vagy.
2022. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Továbbra sem látom egy nem pszichopatának ez miért lenne provokáció.

Tehát fenntartom, hogy pszichopatákhoz van szerencsém.

2023. jan. 13. 10:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Tartsad, szíved joga, szabad országban élünk.
2023. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!