Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mostanában gyakran halljuk: ...

DomiG kérdése:

Mostanában gyakran halljuk: Dicsőség Ukrajnának! Szózat szerű mondás, de nem találtam az eredetére utalást. Amit találtam ott legkorábban 2017 -ben hangzott el. Ki tud erről valamit?

Figyelt kérdés
Van Michael Portillo -nak egy nagyon jó sorozata: Nagy kontinentális vasúti utazások. Ennek 2017 -es évében Ukrajnába látogatott és ott egy fiatalokból álló dalárda énekelt, majd beszélgettek vele és a végén ők is ezzel a mondással búcsúztak

2023. jan. 31. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Gyakran? En meg sose hallottam.
2023. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen egyszerű mondatnak igazán ne akarj eredetiét keresni, hogy ki mondta előszőr, mert annyi esélyed van rá, mint azt megtalálni, ki mondta először, hogy "az ég kék".
2023. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Éljen a haza!" kb. ennyi értelme van.
2023. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!