Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » ELTE BTK kreatív írás túlélők!...

ELTE BTK kreatív írás túlélők! Milyen volt?

Figyelt kérdés

Most vagyok első féléves és rengeteg elrettentő dolgot hallottam, de közben nagyon érdekel az egész kurzus, eszméletlenül kíváncsivá tesz az úr. Nagyon komplexnek találom, tanulni szeretnék tőle.

Azok alapján amit elmondott a tájékoztatón, lehet beledöglök de mindig is érdekelt az írás, józan eszem meg nincs és más nem érdekel igazán.


Volt olyan mű amit kedvelt? Ha igen milyen témában és milyen volt?


Lehetséges neki megfelelni valaha is?


Mennyire harap a nyelvtani hibákra?


Tippek és trükkök ahhoz, hogy ne idegesítsd fel? (A tesóm mizofóniás szóval eléggé vágom hogy működik, nem gondoltam, hogy egyszer jól jön ez a tudás. xD)


Mit keres egy emberben, hogy lehetsz szimpatikus számára?


Nyelvet illetően kifejezetten szép írást vár? Viszony a köznyelvvel?


Bármit és mindent tudni szeretnék :)



2023. szept. 8. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a pasira markmyprofessoron.
2023. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ên csak az alapozó tárgykon jártam de igazából nem volt eddig nagyobb balhê. Egyszer lett a Tanár úr mérges mert valakik kêstek , ezen kívül nem volt kisebb megjegyzêsken kívül probléma. Nyelvtani ês nyelvhelyessêgi hibàkat szigorúan veszi a tanár úr, a diákokat még emailban is kijavítja. Igazábol szeintem figyelj oda az óràn, írj helyesen, ne laptopon jegyzetelj mert azt tilos, és ha nem értesz valamit kérdezz. Ên otthagytam mert nagyon szorongok és nem bírtam a nyomást hogy bármikor mérgessé tehetik. Egyébként én is első féléves vagyok, szóval lehet egy órán ültünk.
nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt még hozzáfűznêm h diszgráfiás vagyok, igazolásom is van róla és erre nagyon megértően reagált a Tanár úr.
nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!