Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi igaz abból, hogy Xerxész...

Mi igaz abból, hogy Xerxész valójában nő volt?

Figyelt kérdés
nov. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi.
nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt
nov. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem láttam ruha nélkül
nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Most hirtelen mindenki nő lesz a woke mozgalom történelemhamisítása miatt.
nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakállas, sötéthajú férfi volt az írásos források meg a korabeli ábrázolások alapján egyaránt(Tehát a 300-ban látott kopasz, piercinges izé nem hasonlít rá). Arra, hogy valójában nő volt annyi az esély minthogy Julius Caesar, Nagy Sándor vagy Leonidász is nők voltak.


Egyébként meg egy teljesen középszerű, jellegtelen uralkodó volt, egyetlen emlékezetes dolog ami a nevéhez fűződik az a Görögország elleni sikertelen hadjárat. A saját hűbéresei lemondatták a trónról és onnantól elvonultan élt hedonista életmódban.

nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Xerxész annyira volt nő, amennyire Kleopátra fekete.
dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Most, hogy ez az LMBTQ izé van, szinte minden történelmi személyből leszbit, vagy transzit akarnak csinálni.
jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!