Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Bibliográfia készítésében...

Bibliográfia készítésében tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van rengeteg minta ami alapján el is kezdtem, de annyi féle változat van, hogy kicsit belezavarodtam. Soha nem csináltam még ilyet az első órán kiadta a feladatot és közölte, hogy kérdezni nem lehet tőle, mivel sok diákja van. Szóval már nagyjából kapizsgálom, de azt szeretném kérni valakitől, hogyha nem okoz fáradtságot akkor szájba rágósan leírná- e, hogy pl. 1. A szerző kettőspont vagy vessző cím stb. Szóval a helyes sorrend érdekelne illetve elnevezések

dec. 20. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, az ezzel kapcsolatos elvárások egyetemenként változnak, hogy melyik muki, mire ugrik.

[link]

[link]

dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy felsőbb évfolyamba járótól esetleg megkérdezheted, ha van tétje
dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
Ez sszerintem változó, szerintem is kérdezz körbe másoknál.
dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!