Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nekem Nyelvi Intelligenciám...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Nekem Nyelvi Intelligenciám van és csak annyit tudok erről a nyelvtanulásnál vehetem hasznát,de Bevallom őszintén én mindent szeretnék tudni erről a fajta Intelligencia fajtáról, például hol és hogyan használhatom,lehet-e fejleszteni és a Többi?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén én az a fajta ember vagyok aki szeretné folyamatosan fejleszteni a már meglévő tudásomat Több Témában Is és Sokat Olvasok most Leslie L. Lawrence egyik könyvét,akiről Tudom Eredeti Neve Lőrinc L. László és az Írónak van egy harmadik írói neve is,onnan még nincsen könyvem, pedig a Kedvenc Magyar Íróm.

#Nyelvi Intelligencia #Az Intelligencia fajtái
jan. 19. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Értem. Viszont – a te megfogalmazásoddal élve – "Tudományos értelemben" nem volt teljes a válasz.


(Egyébként nem sok olyan emberrel találkoztam itt a Tudományok témában, akik többet képzeltek magukról, mint amennyi ismeretük valójában van (és feltételezem / érzem, hogy a kérdező sem tartozik közéjük (trollok ide rendkívül ritkán tévednek, mert túlságosan nehéz megérteniük a tudományos kérdéseket). Meglepő módon már rég óta azt tapasztalom, hogy ebbe a kategóriába inkább az értelmes emberek járnak. Nem mindig, de többnyire. És ebből kifolyólag (mert ez részemről egy hosszútávú tapasztalati folyamat) szerintem nem sok értelme volt annak, amit írtál (mármint nem releváns). De: Ki hogy látja az ebben a kategóriában megnyilvánulókat.)

jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és egyébként én nem vagyok elkényeztetett Személy,amíg nem lettek nyugdíjasok a élSzüleim Becsületesen Dolgoztak és amikor befejeztem a szakközépiskolát és leérettségiztem elmentem és megszereztem a személy és vagyonőri képzettséget elmentem dolgozni míg le nem sérültem.Nyelvi Intelligencia ha jól emlékszem a Gardner pszichológus professzor úr által készített Többszörös Intelligenciák egyike és a kérdés kiírásakor az engem itt az Otthonban lakó emberek egyike terelte el ahogyan most is.
jan. 20. 12:07
 13/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a figyelmemet kellett az előbb megosztanom és most megnéztem és véletlenül az én Szüleim helyett azt írtam le hogy az élSzüleim és ezért is bocsánatot kérek Mindenkitől,Tiszteletem.
jan. 20. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!