Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan fogja a google és más...

Hogyan fogja a google és más IT óriás felhasználni az AI-t a lakosság manipulációjára és agymosásra?

Figyelt kérdés

Természetesen nulla szabályozás van érvényben az AI-re, így az IT cégeknek köszönhetően szabadon garázdálkodhat majd az AI.


Ha nem hiszed, menj fel a google képkeresőre, írj be bármit, a többség AI által generált kép lesz.


Valódi képet már nem nagyon listáz.


márc. 1. 08:43
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki azzal jönne, hogy a Google privát cég, annak közlöm, hogy ilyen kvázi monopolhelyzetet kiharcoló cégek már közérdekű cégek.
márc. 1. 08:44
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Oke, kinyilatkoztattal. Mi a kerdesed?
márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

2


“ Hogyan fogja a google és más IT óriás felhasználni az AI-t a lakosság manipulációjára és agymosásra?”

márc. 1. 09:01
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogyan, foleg azt, aki hagyja.
márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
32%
A történelem hamisítás már most zajlik az AI részvételével.
márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Hol a kérdés? Én csak a vergődést látom.
márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem tudományos kérdés, ez egy hisztis kérdés.

Én még az ezotéria fórumot sem szennyezném ezzel. Esetleg a politika, de oda se illik, mert ez inkább gazdaság. De hisztis gazdasági fórum az meg nincs itt.

márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

“ Hol a kérdés? Én csak a vergődést látom”


Gondolom te röhögsz a markodba, hogy a tudomány és haladás nevében ismét megszívatják az ártatlan embereket, mint megannyiszor történt.

Ez is része a darwinista evolúciódnak?

márc. 1. 10:45
 9/38 A kérdező kommentje:

7


Társadalomtudomány és bölcsészet?


Azon belül filozófia, szociológia és pszichológia?

márc. 1. 10:46
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vicc kedvéért rákerestem a google képkeresőn pár dologra, és nem úgy tűnt, hogy AI generált képeket adna. Lehet, hogy engem szeret.
márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!