Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A társalgás cselei (Reboul,...

A társalgás cselei (Reboul, A. -Moeschler, J. ) megtalálható az interneten?

Figyelt kérdés
Akár rövidített, akár teljes egész formában.. Mindegy, csak egyáltalán valami belőle.
2011. jan. 8. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti biztos, hogy nincs fenn, vagy annyit kell keresni, hogy nem éri meg. Engem is érdekelnek a humánmenedzsment könyvek (kommunikáció, sikerkalauzok stb.), és ezért kerestem rá. 2005-ös könyv. Lehet, hogy valahonnan le lehet torrentezni, de minimális rá az esély. Ha egy Kőszívű ember fiai, vagy Nietche, vagy olyan könyv lenne, ami legalább 50 éves akkor simán van elektronikus változata. A magyarázat az, hogy a szerzőjének már nincs olyan leszármazottja, aki be tudja hajtani a jogdíjakat. De egy 5 éves könyv kalauzváltozatának létrehozásával nem fogalakozik senki, mert minimális az érdeklődés felé. Meg kell venni könyvesboltba. Kb. 3 ropi. Vagy rákeresni Vaterán, nem árulja -e valaki, akinek nem kell. Úgy olcsóbb lehet.
2011. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utóirat:

Ha fenn lenne elektronikusan, alábbi helyeken lehetne olvasni:

mek.oszk.hu/

ebookz.hu/

Nagyjából ez a két használható elektronikus könyvtár van jelenleg Magyarországon. A MEK-en régi könyvek vannak. Az Ebookz-on meg mindenféle nem jogdíjas oktatóanyag, amit valaki netről, meg innen-onnan összeirkált.

De komplett könyvesbolti új könyv az sehol sincs.

2011. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Ritka itt az ilyen emberi ember.. :)
2011. febr. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!