Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol találok ilyen ismertető...

Hol találok ilyen ismertető kispilemt a II. Világháborúról?

Figyelt kérdés

Töriből pont azt vesszük és elég érdekes, kiváncsi vagyok hogy mivolt:D és ilyen 1órás összesitett film a II.Világhabúrúról van-e?

cim??

köszönöm:)


2011. febr. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
natgeo biztos csinált
2011. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tűccsed le a Stron DC progit, azzal fel tudsz csatlakozni sok HUB-ra, ottan keresőbe beírsz ilyeneket, hogy világháború, discovery, csatamezők, világháború története, spektrum... stb, azt kidob sok filmet.

Sok hub-nál kell megosztani 3-5 GB saját anyagot is, csak akkor enged letölteni. nekem van vagy 6 DVD-nyi avim II. világháborús. Sok film, pl a csatamezők (Batlefield)lehet neked túl részletes, akkor keress olyan pár részes összefoglalót is. Van olyan sorozat, ami Háború színesben címen futott, ott az összes film színes, és teljesen döbbenetesen jelenvalóbb hatást váltott ki belőlem, sokkal realisztikusabb, maibb érzés, mint fekete fehérben.

De ott a hub-okon szerintem találsz world, és pdf formátumban rengeteg írott anyagot, könyvet is szerintem, és minden témában.

2011. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!