Valaki tud olyan szavakat melyek a megadott szavakkal összetett szavakat alkotnak úgy hogy az egyik utótagja a másik előtagja?

Figyelt kérdés
Fa…híd,élet…könyv,hegy…velő,költő…jutalom,napra…étel,csiga…ház
2011. márc. 29. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ennél sokkal több volt és azt megcsináltam csak ezeket nem tudtam már."


Amit könnyű megcsinálni, az nem fejleszt. Aki lenyom 50 fekvőtámaszt erőlködés nélkül, az csak az 51. fekvőtámasz után kezd el erősödni. Ugyanez igaz az ilyen feladatokra: ami fejből megy, abból már nem tanulsz. Kis nehézség jön, s te rögtön beszarsz és feladod - ilyen leszel az életben is. Aztán majd sírsz, hogy havi nettó 80 ezerért nyomod a gombot egy gumicsizmagyárban.

2011. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Valamilyen szempontból igazad van de egy nyelvtan feladatot és a fekvőtámaszozást nem lehet összehasonlítani,ott még erőlködhetsz a nyelvtannál pedig ami nincs benne a fejedbe azt ha akarod se tudod erőltetni csak kikeresni, megtanulni.

Mellesleg egyáltalán nem az a típus vagyok aki bemegy nem tanul semmit és les,csal,puskázik.


(Szerintem nem kéne véleményt alkotni emberekről addig amíg meg nem ismertük őket.)

2011. márc. 30. 15:53
 13/15 anonim válasza:
8.os nyelvtan tk mi is gondolkodtunk rajta XD
2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

",ott még erőlködhetsz a nyelvtannál pedig ami nincs benne a fejedbe azt ha akarod se tudod erőltetni csak kikeresni, megtanulni."


Pontosan ebben tévedsz. Ha TÉNYLEG erőlködsz, meg fogod tanulni.

2011. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Peteni válasza:
életKÉPESkönyv
2015. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!