Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi legyen a szakdolgozatom...

Mi legyen a szakdolgozatom temaja? Sajto szakiranyos hallgato vagyok, es fogalmam sincs mirol irjak. Keene a segitseg!

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

"A kulákkérdés az 50-es évek sajtójában."


"A romló cserearányok témája a 70-es évek sajtójában."


"Az amerikai imperializmus képe a 80-as évek első felének sajtójában."


Tessék, három remek téma.

2011. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár valami "könnyedebbre gondoltam.
2011. máj. 10. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök szórakoztató témákat adtam meg ahhoz képest, hogy a szakdolgozat alapvetően nem egy "könnyed" műfaj.
2011. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Georgina Bojana válasza:

1./ Mitől különbözik a bulvár sajtó a hagyományostól?

2./ Mitől függ az, vannak emberek, akik mindig talpra tudnak állni. A legszerencsétlenebb helyzetben is. De vannak, akiknek a talpa alól oly könnyen kifut az út -a semmibe?

3./ Téveszme: az emberek egyik országból a másikba vándorolnak, azt hiszik hogy ott jobb. De nincs igazuk, mert az idegen ország soha nem válhat IGAZI hazájukká. Megoldás? Hogyan tovább?

2011. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Georgina Bojana válasza:

Következő érdekes témám lenne:

Főcim: Hogyan tovább?

Alcím: Munka vagy család?

(vagy: Szinglin - vagy családanyaként a nyugdíjig?)

Riportként: - Mit csinál szabadidejében?

(válaszként lehetséges: tovább képezi magát, vásárol, átlötyögi az életét, vagy értékes óráit/napjait nem pazarolja. Összegyűjtögeti az ,,értékeket" - tudást, értékes embereket, -kapcsolatokat, -látnivalókat, -élményeket!)

2011. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de végül sikerült kiötölnöm egyet, és már leadtam: "A bulvár térnyerése, és a minőségi sajtó bulvárosodása a '90-es évektől napjainkig, a magyar sajtóban"

Mellesleg a "könnyedebb" témát direkt raktam idézőjelbe, ha valaki nem akarja értelmezni ezt a nemzetközi jelzést, az nem is fogja...

Tisztában vagyok vele, hogy a szakdolgozat nem egy könnyed műfaj, vigyázz nehogy beverd a fejed egy bárányfelhőbe arról a magas lóról.

2011. máj. 18. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 15:55


Vicces gyerek vagy.

2011. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!