Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Édes Anna ÉRVELŐ fogalmazást...

Édes Anna ÉRVELŐ fogalmazást küldenél nekem?

Figyelt kérdés
Anna igaza mellett,nagyon megköszönném, mert neten nincs fent és nagyon sokat kell kidolgozni :S.
2011. máj. 24. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, nagyon sokat kell, és másnak is ugyanennyi idő volt, mint neked lenne. Csak ők nem gépeztek
2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

moziba ne vigyelek el?


amúgy nem az a szörnyű, hogy te ezt itt megkérdezed, mert az a te szegénységi bizonyítványod, hanem az, hogy a ma hatályos törvények mellett neked jogod lesz felsőoktatási intézménybe beadni a jelentkezésedet, ne adj Isten még fel is vesznek,...

na egyéb kérdés, hogy miért tartunk itt, aranybogár?..

2011. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő díjázásért bérfogalmazást vállalok.


Forrás olvasása megkezdett 1000 szavanként 250 forint, 5000 szó/nap határidőre. Például egy 50000 szavas regény esetén alapesetben 12500 forintért 10 napos határidőre vállalom az elolvasását.

Esszé írása megkezdett 100 szavanként 500 forint, egy A4-es gépelt oldal kb 500 szó, azaz 2500 forint, 500 szavanként 1 napos munkaidőre vállalom.


Sürgősségi felár: Ahányszor sürgősebben kell, annyi szoros, de maximum 5-ször gyorsabban tudok dolgozni, hogy ne menjen a minőség rovására. Vagyis ha mondjuk 12 nap helyett 4 nap alatt kell a fenti példában szereplő regényt prezentálni, akkor az ugye háromszoros sebesség, azaz 3*17500 = 52500 forint. Ha szükséges, szívesen adok konkrét árajánlatot.

2011. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én feléért vállalom
2011. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:34


baromi nagy keresleted lehet ilyen árakkal :)

2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért írtam, hogy _valóban_ megkeressen, hanem hogy lássa, hogy az ingyen munka amit mással akar megcsináltatni (mert ő maga lusta és/vagy hülye hozzá), az bizony egy értékes valami. Menj el bárhova, ahol tanulményokat készítenek valamilyen témában, és nézd meg, hogy mennyibe kerül az ilyesmi.


Ha hozzávesszük, hogy a kérdező csalást akar elkövetni (más szellemi termékét a magáéként feltüntetni), szerintem egyáltalán nem irreális az ár amit írtam. Ha van valaki aki féláron vállalja (mint ahogy már be is jelentkezett egy hozzászóló), akkor nosza.

2011. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is csak vicceltem. Szégyellje magát az ilyen... legalább a google-t tanulja meg használni, meg a www.gógyi.hu-t
2011. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most kiszámoltam, hogy az elmúlt fél évben kb 7000 oldalt olvastam el regények meg novellák formájában (plusz amit meló miatt olvasok szakirodalom, azt hozzá se veszem). Ha azt mindet kifizetném magamnak ezen az áron, kő gazdag lennék. :)
2011. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem hiszem el h nem tudnál megírni egy érvelő szöveget. atyaééég :S
2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!