Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hanyan vannak ugy hogy nyomoru...

Hanyan vannak ugy hogy nyomorusagos az eletuk, hanyan mondjak azt hogy barcsak adodna egy lehetoseg?

Figyelt kérdés
En azt mondom hogy lehetoseg mindig van csak eszre kell venni,mert nem azt kell kerni hogy legyen lehetoseged mert az van,azt kell kerned hogy vedd eszre a lehetoseget hiszen minden nap egy ujabb lehetoseg.Ezt azok szamara irtam akik az oldalon a gondjaikrol beszelnel es mindig panaszkodnak hogy nekik milyen rosz,nem megserteni szeretem volna barkit is csak felnyitni a szemet hogy ha eddig nem sikerult(barmi is legyen)ujra kell probalkozni es soha nem szabad feladni.En el hiszem hogy rosz az elet de nezd a jo oldalat hiszen ha nincs akkor lesz csak tegyel erte.
2011. jún. 11. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyünk egy konkrét példát:

Szerinted mit tegyek, hogy a sérülten született gyerekemre ne kelljen felügyelni napi 24 órában, és végre találjak állást, hogy kilábaljunk a gödörből???

Nekem meg tele van a tö.köm ezzel a "felhők felett mindig kék az ég, csak akarni kell, és minden sikerül" fa.szsággal.


Boccccs.... jó az idő, hétvége van, menjél játszani a játszótérre a p...ba.

2011. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: nem a problémák hiányában lehetünk boldogok hanem azok ellenére!
2011. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nagyon sajnalom a gyermeked serult,de errol beszeltem hogy ne azt nezd hogy van egy serult gyermeked hanem hogy van egy gyermeked.Tudod masok mit meg nem adnanak hogy legyen gyermekuk akarmilyen is legyen.Nem nagyon szeretem az olyan embereket akik nem becsulik meg a csaladjukat.Ne nezd hogy milyen csaladod van hanem azt nezd hogy van,szeresd a csaladod,imad hiszen ez neked meg adatot.A foldon ne keresd a tokeleteset mert az nincs.
2011. jún. 11. 17:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy meg en is serulten szulettem!
2011. jún. 11. 17:29
 5/5 anonim válasza:
tetszik a gondolkodásmódod,de ez azért nem teljesen így működik az élet.. ok hogy vannak ilyen önsajnáltatók,de sose tudhatod milyen nyomorban élnek emberek..
2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!