Mi az az arc poetica?

Figyelt kérdés
pár mondatban akár
2009. ápr. 2. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*ars
2009. ápr. 2. 22:35
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
2009. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennyi erővel be is másolhattad volna..köszönöm.
2009. ápr. 2. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Hogy te mekkora egy suttyó vagy, már ne haragudj. Az ilyennek nem kéne feltenni itt kérdéseket...az ilyennek egyáltalán élni sem kéne...
2009. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Költői hitvallást jelent:-)
2009. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Az első vagyok. Kedves kérdező, engem ne utasítgass hogy ennyi erővel mit hova másoljak. Annyi erővel, amivel feltetted a kérdést, akár meg is kereshetted volna. Azt hiszem többen vagyunk itt akik szívesen segítünk, de nem érezzük magunkat google-kereső gépnek. Tudod, kedves, a magam részéről elvárom azoktól akik segítséget kérnek, hogy legalább a minimumot megtegyék a maguk megsegítésére, mert a lustaság ezen szintje már kétségbeejtő.


Szóval inkább örülj, hogy küldtem linket amire csak kattintani kell és megspóroltál 10 betű begépelését a google-ba.

2009. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ars poetica:(ársz poétika):költői és (művészi) hitvallás, mely érzelmeket keltve fejezi ki a szerző törekvéseit.
2009. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Még valaki légyszives írja má' le, hogy mit jelent az Ars Poetica, mert eddig csak nyócvanheten írták le ugyan azt.

...habár még annyit hozzá tennék, hogy az ars poetica KÖLTŐI HITVALLÁST JELENT! :)


...ponthajhász pojácák...pfff

2009. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!