Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Létezik-e olyan - nyilvánosan...

Létezik-e olyan - nyilvánosan elérhető - térkép, amelyik alapján kijelölhető lenne a Trianon előtti határ?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]

2011. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Távoli értelemben, igen. De azért nem annyira egyszerű egy határ kitűzés.Tulajdon képpen ez alapján hova üssem a karót? Én nyilván nem egy olyan méter pontosságú részlettérképre gondoltam a kérdésemben.
2011. aug. 17. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

basszu a földön fetrengek hhahahahahha


behalokDDDDDDDDDDDDDD Ááááh ez mekkoraaa.

2011. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi ebben a vicces? értelmesebb kérdés mint az hogy "lecoptam a pacimat, lehetek terhesz? :$$$$$$$$$$$$$"
2011. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja kihagytam az aljáról hogy : L/12
2011. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Én nyilván nem egy olyan méter pontosságú részlettérképre gondoltam a kérdésemben."

Hanem - és itt most folytatva az előző kommentemet - nyilván nem fogok a hónam alá nyolcmillió karót.De ha történetesen a Délvidéken, Erdélyben, Kárpátalján tulra, vagy más égtáj felé vetődök, legalább tudjam, hol is volt egykoron szép hazánk határa.Mert Te nem szeretnéd tudni?? (Nem rakok ide mindenféle betűjeleket,-DLBR, meg a búbánat tudja miket - hanem érthetőes igyekszem fogalmazni9

Tehát a kérdésnek ez lenne a lényege, még akkor is ha némelyik válaszoló kigunyolja.Egyébként ha nem érted a kérdést, kérdezz vissza.Vagy hagyd szabadon.

Ettől eltekintve várom a megértő válaszokat.

2011. aug. 17. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit jobb:

[link]

Ez meg még jobb:

[link]

2011. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

16:26

Az első linkkel megfogtál. Nem találom a "kulcslyukat"!!

Segítenél megnyitni?

2011. aug. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!