Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Internet rádió hallgatás az...

Internet rádió hallgatás az autóban! Van valakinek ötlete rá?

Figyelt kérdés

Érdekelne valamilyen megoldás az autóban történő internetes rádiók hallgatásához.

Bármilyen eszközök kombinációja.

Ugye a Blaupunkt megcsinálta az első internetes autórádiót de az még kicsit távoli dolog.


2011. szept. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindehez mobilnet kéne, azmeg nem folyamagtos letöltésre való. Értsd: igencsak nagy adatforgalmat bonyorítanál szép ki számlával karöltve, ráadásul városon kívül pl GPRS-el nem nyújtana sok élevezetet.

Egyébként meg laptop+mobilnet.

2011. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nemtudom nekem ami eszembe jut hirtelen, hogy egy internetkapcsolattal rendelkező eszközt (laptop, netbook stb) jack to jack kábellel rákötsz az autórádióra
2011. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez elég nehéz. Ugye az előzőek is írták. Ehhez kell laptop, mobilnet, és egy két oldalú jack csatlakozó amit az autórádióra köthetsz rá. Másrészt ha lakott területen kívűl vagy akkor nem lehet tökéletes a net kapcsolat mivel még tudtommal egyik mobilnet szolgáltatónál sincs úgy kiépítve a hálózat hogy mindenhol normálisan működjön a dolog. Másrészt feltöltő kártyás mobilnettel jobban jársz de azért is kell ám fizetni és ha a letölési korlátot eléri akkor újra 3-4 ezreket tölthetsz fel a kártyára. Másrészt ha elhagyod az autód akkor azzal is időt húzhatsz ha kiveszed a laptopot és a táskádba teszed mert bent hagyni nem érdemes mivel egy kalapács és már kint is van a laptop a tolvaj markában plusz még az ablak javításának sem kevés a költsége. Ha nagyon olyan zenéket akarsz hallgatni amit a netrádióban hallasz azt inkább töltsd le vagy vedd fel pc-n a műsorukat és fm transzmiterre ráteszed és úgy hallgathatod igaz nem élő műsor de a semminél az is több.
2011. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kell egy mobil mobilnettel + jack kábellel összekötöd az autórádióval. Egy időbe én is halgattam így de azóta inkább letöltött zenéket halgatok. Adatforgalma nem olyan vészes monjuk egy 2-3G -s csomaggal. Bár ez attól függ mennyit halgatnád és milyen minőségben. Olyan 50-100Mb adatforgalma van kb óránként. Városban jól működik és kint is van többnyire minimum edge sebesség tehát ott is jónak mondható
2011. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norbijuh75 válasza:
Bár ez már egy régebbi téma, de azért hozzá szólok. Én úgy oldottam meg, hogy vettem egy Blutooth-os fm transmittert, telefonon van 1GB adat forgalmam, persze nem minden nap, de ha használom nagyon nagy dolog, mert már nagyon unom a MO-i földfelszíni adókat, ami jó az a neten van.PL. Megadance rádió. :-)nem használ annyira sok adatot, mert kicsit lejjebb veszem a minőséget, de még így is nagyon jó.
2014. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!