Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Legális házi-vagy szakdolgozat...

Legális házi-vagy szakdolgozatot mással késziteni?

Figyelt kérdés

Most talátam nem is egy oldalt,ahol pénzért megcsinálják.

Nem is gondoltam,hogy van ilyen...........


2011. okt. 21. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem mivel hivatalosan nyilatkoznod kell róla h te írtad, de gyakorlatilag hogyan bizonyíthatnák be h nem?
2011. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem, törvénybe ütköző.


Tíz év főbelövéssel büntetik.

2011. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elvileg azért van, hogy te írd meg, azonban ha azt mondod, te írtad meg, és ezt más nem is tagadja(mivel ugye az írója neked adja a rá vonatkozó jogokat)...
2011. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szóval lehet,csak nem etikus:)

Köszönöm az értemles válaszokat.

2011. okt. 21. 18:27
 5/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ha kiderül, akkor szépen repülsz a suliból. Házidogánál nem nagyon ellenőriznek ilyesmit, de szakdolgozatnál már tuti. Diplomamunka és doktori esetében pedig nagyon utánajárnak. Ha valaki még arra se veszi a fáradságot, hogy a más által írt dolgozatot betanulja, akkor a védéskor szépen megütheti a bokáját.


Ha az iskola forrásvizsgálatnak is aláveti a dolgozatot és az nincs megfelelően hivatkozva, akkor plagizálásért eltilthatnak, rosszabb esetben fegyelmi eljárás indul ellened, aminek a vége elbocsátás.

2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért ahhoz már nagyon gyíknak kell lenni, h el se olvasd, meg se tanuld amit mással megíratsz, volt nekem csoporttársam, aki íratott, ráadásul az egyik legbutább lány, de még ő is megvédte :D A plágium kereső más tészta, nyilván olyannal kell íratni, akit ajánlanak...


De amúgy az etika...hát szerintem nem etikátlan mással megíratni, csak minek? Mmint amíg megírod egy csomó mindent megtanulsz a szakmád egy kis szegmenséről, ami a későbbi munkakeresésben is segíthet...

2011. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Na ja ez tipikusan a díszdiplomás, felsőoktatásba hajszolt lusta egyének sportja, hogy mással íratni, puskázni, meg hasonlók.


Amúgy az etikán kívül másba nem nagyon ütközik, csak mint mondtam, ha kiderül, repülsz és sanszos, hogy nem lesz diplomád - legalábbis abban a suliban tuti nem. De attól függetlenül szerintem oltári parasztság ilyet csinálni. Ha más meg tudja csinálni, akkor csak puszta nemtörődömség az egész...

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre!!

most vagyok első éves egy főiskolán,és próbálok megirni egy házi dolgozatot,amihez egyszerüen nem találok értelmes anyagot.A nagy keresgélésemben véletlenül tévedtem egy ilyen oldalra,és nem tudtam erről semmit.

Tehát nem a szakdogámat akarom mással megiratni!!

De ha valaki tud nekem segiteni szoc.politikában,azt szívesen venném:))

2011. okt. 21. 19:41
 9/22 Smartguy86 ***** válasza:
Mi a téma?
2011. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"oltári parasztság ilyet csinálni"


Amikor dolgozni kell abban amiről a papírod szól azt is mással csináltatod?

2011. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!