Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Budapesten mennyire hatja át...

Budapesten mennyire hatja át a dolgokat a maffia?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat rebesgetni, hogy pl. szinte minden szórakozóhely egy góréhoz tartozik. Meg a politikusok maffiakapcsolatairól is. Ezek igazak? Tud valaki erről valamit?
2011. okt. 31. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak az ilyen klubbok meg bárok, a disco helyek vagy a szabadtéri kocsmák, discok. azok tudtommal nem. Ebbe nem vagyok teljesen biztos én a fővárosba nem szoktam bulizni. De ha belegondolunk azok lehetnek ilyen kéz alatt amik ugye külön épület részben vannak illetve egy viszonylag kihalt környéken van.
2011. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sikoltó ***** válasza:
Magyarországon nincs Maffia, nem tudott konkurálni a politikusokkal...
2011. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nevezzük inkább alvilágnak.

És igen igaz.


A politikusokra főként igaz, az EU-ban az első 3 között vagyunk a "fehér galléros bűnözés" terén.

Nem csak az az alvilág, mikor 3 kétajtós szekrény a fejedhez szorítja a pisztolycsövet és laposra tapos, hanem az is, mikor Orbán az államnak százmilliárdos veszteséget okozva a saját kőfejtőjéből (északi középhegység) vitette a követ Zala megyébe a sztrádaépítéshez, meg mikor a szocik a saját alvállalkozásaikkal csináltattak minden állami melót és egy ásóért is 500.000 + áfát számláztak ki közbeszerzés keretein belül...

2011. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézzétek hol tart az a nyomorult 4-es metró.

Hallgatnak mint szar a fűben.

2011. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Maffia van csak nem magyar mert a magyarok eleg szethuzoak egymassal viaskodnak es primitivek!

Szerb alvilag van jelen leginkabb cigaretta embercsempeszet bergyilkossagok kabitoszer koszovon keresztul hollandiaba es egesz europaba leginkabb volt voros sapkasok "tigrisek" haborus veteranok volt szerb titkosszolgalatosok!Oket nem latni nem menoznek kopaszon kigyurva hanem uzletemberek a bergyilkosok meg 60 kg osok haboruban edzett veteranok akik barkit megolnek szemrebbenes nelkul parancsra!Jelen vannak albanok heroin ,oromlanyok!A kabitoszert szerbian keresztul szallitjak tehat a szerbeknek adoznak!Az oroszok legalizaltak a penzeiket a 90 es evek vegen!Arabok valutaznak!Kinaiak hamisitanak!A buta ciganyok meg pitiben bandaznak agresszivak es rendkivul butak egy bunszervetet kiepitesere! Roviden ennyi!

2011. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2015. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!