Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Interjút kell irjak Zeusszal,...

Interjút kell irjak Zeusszal, a görög mitológia főistenével. Milyen kérdéseket rakjak fel neki?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. jan. 4. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Meingott. Kérdéseket feltenni szokás. Felrakni a barackbefőttet szoktuk a polcra.


Kérdezd őt arról, hogy miért pártolja a promiszkuitást, miért csalja a feleségét, az embereket is erre akarja bátorítani a viselkedésével.Érdekes felvetés lenne még, hogy miért létesít kapcsolatot nőkkel úgy, hogy közben állatalakot ölt, és miért nem közösül állatokkal emberalakban.

2012. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
Megkérdezheted tőle, hogy megbüntette-e azt a női istenséget, aki a a görög joghurtot ledobta.
2012. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Oh,de jó Neked:D én mit meg nem adnék egy ilyen feledatnak.

Én első körben azt kérdezném tőle,hogy szokott-e imádkozni.

Hiszen a görög mitilógiában voltak előtte a Titánok stb...

Aztán azt,hogy soron kíséri-e félvér fiai útját (Perseus,Herakles) hiszen az Istenek nem avatkozhatnak be közveltlenül az életükbe de figyelni figyelhetik.

Lévén Főisten milyen iránítani az Olimposzt és Isteneknek parancsolni,az azértm égis csak vagány:D

Megkérdezném még érez-e bűntudatot amiért alaktomosan összefogott Posseidonnal és letaszították Hadest az Alvilág Urának(bár szerintem az se lehet rossz:D)

...Ami még így hirtelen ezsembe jut,hogy Ő kit választana Főistennek ha neki "le kéne mondania" :)

2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért imádkozna azokhoz az istenekhez, a szüleihez és rokonságához, akiket letaszított a trónról, az alviágba zárt, stb.? Semmi értelme. Egyébként meg mindent megtesz azért, hogy ő maradjon a trónon, ahogy az apja is megtette volna. Nem választana utódot. o_O
2012. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezném meg, hogy hova lett a médiából?

Mert az ókorban annyian írtak vele, róla jó kis sztorikat, most meg....

Lehet hogy beteg?

Múltkor láttam a TV-be, elég jól nézett ki, meg a többiek is.

Biztos őket is érinti a válság...

Azért kérdezd már meg hogy van! :DD (És ne felejtsd el megírni a válaszát!)

2012. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Peruccsia válasza:
Mikor győzi le Jehovát, hogy valami szín is legyen az életünkben, nem csak ez a sivár sivatagi bűn-elmélet. :)
2012. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!