Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha Hitlerék nem ölik meg...

Ha Hitlerék nem ölik meg Hitler kutyáját és a Szövetségesek megtalálják, vajon kikiáltották volna-e még őt is háborús bűnösnek?

Figyelt kérdés
...vagy hagyták volna a fenébe és elengedték volna, elvégre csak egy kutya? Mi történt volna vele utána? Elvégre a kutyát gondozni kell és valahogy elég bizarr lenne, ha bárki befogadna egy olyan kutyát, ami Hitleré volt...
2012. ápr. 29. 18:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy hagyták volna élni, de az sem valószínű, hogy nagy ügyet csináltak volna belőle. Szóval szerény véleményem szerint egyszerűen fogták és elaltatták volna.
2012. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. De miért? Csak én érzem ezt a beteges elvszerűséget már nevetségesnek? Józan ember annyit mond, hogy állat, nem tehet semmiről, fogalma sincs, mi zajlik körülötte, hadd éljen.
2012. ápr. 29. 18:53
 3/20 anonim válasza:
Igen, ha az ember belegondol, valóban nevetséges. A baj csak az, hogy az ember általában nem gondol bele...
2012. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy háborúban nincs helye sehol a kutyának, ezért altatták vagy lőtték volna le, nem azért mert Hitleré. Az első baka aki tart a kutyáktól azonnal kilőtte volna, kit érdekel amikor éppen Berlint foglalják el?
2012. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem altatják.Lelövik és megeszik.Akkor már nem volt sok élelem berlinben. És főleg nem volt az oroszoknak
2012. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Háh az oroszok nem lettek volna elég kulturáltak ahhoz, hogy csak úgy megöljék Hitler kedvencét.
2012. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Én szívesen befogadtam volna, bár mire ode jutottunk volna, én valószínűleg már rég halott lettem volna...
2012. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értitek a kérdést. Nem arról van szó, hogy egyszer csak megjelenik egy kutya az utcákon, hanem arról, hogy elfoglalják a bunkert, megtalálják a kutyát, elvezetik a többi ottlevővel együtt és ezután a háborús bűnösök közé teszik-e, mint Hitler kutyája, vagy csak elengedik egy menhelyre.
2012. ápr. 29. 22:02
 9/20 anonim ***** válasza:
Te nem érted a dolgot. Azt hiszed az erődöt nem védték, annyi volt, hogy jöttek és kinyílt az ajtó? Nem. Mikor berontottak rajta, nem kellett még láb alatt egy kutya is, mert könnyen a fejedre hozhatja a saját halálod. Még a Németek is megölték volna szerintem, nem jutott volna el odáig. Ilyen helyzetekben az emberélet a legelső, nem lehet tűzharcban egy kutyára is figyelni, ami mozog arra tüzeltek.
2012. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező te amúgy is el vagy tévedve eléggé...


MENHELYRE?!


Ajánlom neked ezt a képet:

[link]


Nem volt egy ép épület Berlinben, szerinted egy kutyát majd pont menhelyre visznek nem?


Ha a ruszkik megtalálják akkor valószínűleg amúgy lelövik (stílusosan, mint egy kutyát) és megeszik, ugyanis ÉHEZTEK.

Esetleg előtte még végigmasíroznak vele a főutcán a fejük felett és énekelték volna, hogy "Собака Гитлер мертв".

2012. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!